Temno červená katana "IKEBANA" s bohatým príslušenstvom!

€316,65 –49 % €159,89
Skladom (3-7 dní)
Možnosti doručenia

Druh: katany
Hmotnosť: 993 g
Dĺžka: 101 cm
Materiál: karbónová kovaná a prekladaná ocel, drevo, tkanina

Detailné informácie

Novinky
Novinky každý týždeň
Dizajnové aj funkčné novinky pre vás vyberáme neustále!
Akciové produkty
Kopa ZLIAV!
More zľavnených produktov za bezkonkurenčnú cenu!
Výdajné miesto
Výdajné miesto
Navštívte nás aj osobne: Vajnorská 135, Bratislava. Tešíme sa na vás!

Podrobný popis

Exkluzívny výrobok iba pre CHLADNEZBRANE.EU - ručne kovaná a vystužená oceľová čepeľ a bohaté príslušenstvo pre údržbu! Naozaj nádherná temne červená samurajská katana "IKEBANA" bola vyrobená pre komplexnú potechu zo samurajskej histórie a kvality legendárnej katany! Rukoväť katany je tradične zdobená pravou raje kožou same-hada a kovovými detailmi menuki. Čepeľ je v rukoväti pevne zakolíčkována 2 drevenými čapmi! Záštita katany "IKEBANA" je železná! Tvar pripomína japonský kvet. Celodrevená pošva meča je prenádherne tieňovaná od červenej až po tmavo červenú. Leštený povrch dodáva na luxuse. Na luxuse pridáva kvalitná čepeľ, ktorá je ručne kovaná a z prekladanej ocele! Brúsená je veľmi ostro, ktorá dokáže preseknúť aj bambusové rohože! Neslúži teda len pre dekoráciu, ale aj pre praktické športové sekanie! TESTOVANÉ A DOPORUČENÉ prestížnou samurajskou skupinou GORIN pre začínanie v Tameshigiri! (Profesionálne sekanie bambusových rohoží) Tento slávny samurajský meč je v tejto podobe spracovaný naozaj vydarene a to vrátane bohatej výbavy. V darčekovom balení katany "IKEBANA" s príslušenstvom sa nachádza: ručne kovaná katana s drevenou pošvou

  • hodvábne puzdro na katanu s japonskými historickými motívmi
  • mosadzné kladivko (Mekugi-Nuki) s 2 drevenými štipcami na vytláčanie pôvodných kolíkov z rukoväte
  • leštiaca palička (Utchiko) 
  • čistiaci olej 
  • jemné handričky na oter a leštenie čepele 

Pre ešte krajší vzhľad je súčasťou príslušenstva čistiaca sada, obsahujúca leštiaciu paličku Utchiko. Utchiko je palička vytvorená z jemného rozomletého kameňa zabaleného do prúžku hodvábu. Paličkou sa nanáša na čistú oleja zbavenú čepeľ poprašok kameňa, ktorý sa potom stiera mäkkou čistou handričkou smerom ku hrotu katany.

Katana "IKEBANA" aj so svojím čistiacim príslušenstvom je zasielaná v darčekovom balení. Bohaté príslušenstvo zvyšuje samurajský nádych katany a umožňuje starostlivosť o čepeľ aj výmenou záštity (Tsubo). Tento samurajský meč patrí medzi naše najdrahšie. Avšak ak uvážime použitú oceľ, bohaté príslušenstvo a vierohodné spracovanie, potom si stále zachováva veľmi priaznivú cenu! Darovať tento meč znamená popriať silu a česť alebo prejaviť loajalitu.Neurazíte tým nikoho - ba naopak ! Meč môže slúžiť aj pre tréning bojových umení - napr. kendó, nie však pre kontaktný šerm.

Dodatočné parametre

Kategória: Samurajské meče
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 2.2 kg
Druh: katany
Hmotnosť: 993 g
Dĺžka: 101 cm
Materiál: karbonová kovaná a prekladaná oceľ, drevo, tkanina

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: