Wolverine claws

Je to sen každého fanúšika X-MEN! Najnovšie sme pre vás naskladnili legendárnu zbraň hrdinu Wolverina! Wolverinove ​​pazúry "WOLVERINE'S CLAWS", aj keď nie sú vyrobené z Adamantia, ale z nerezových ocelí, to im svšak neuberá na vierohodnosti ! S týmto kúskom na ruky ako keby ste sa stali členom Xavierovej školy pre nadané! 

Wolverinove ​​pazúry "WOLVERINE CLAWS" sú plne funkčnou replikou slávneho originálu! Dajú sa použiť ako zaujímavá dekorácia, alebo replika. Drápy sa dajú kúpiť samostatne, alebo obe naraz. Ale ako vieme, Wolverine (Logan) mal drápy na obe ruky.

Wolverinove ​​pazúry "WOLVERINE CLAWS" Vám prinášame v skvelej cene, ktorej sa nemôže rovnať žiadny Slovenský eshop. Táto vierohodná replika je otupená pre účely dekorácie, zdatnejší uživateľ si ju však môže doma naostriť.

Wolverine claws

Tento krásny kúsok dostanete na našom eshope fantasystore.sk nielen v skvelej cene, ale aj s darčekom. To aký darček získate záleží iba na vás. Žuvačka je samozrejmosť každého nákupu, ak však nakúpiš nad 25 € získať nálepku s logo zbrojnice. Pri nákupe nad 100 € získaš dopravu zdarma, ako aj podložku pod myš!