Sekera Assassin´s creed

Legendárny indiánsky tomahawk, s ktorým v populárnej počítačovej hre je plienenie jedno anglické telo za druhým. 

Sekera Assassin´s Creed  "TOMAHAWK" je našou ďalšou novinkou a pýchou zároveň. A oprávnene!

 

Spracovanie je takmer totožné s mnohonásobne drahším originálom! Naozaj sú tu detaily prepracované "do detailu". Žiadny plast, latex, guma. len poctivý kov, koža a drevo! 

Slávna sekerka stepných indiánov začína hmotnú oceľovou čepeľou, ktorá matným dizajnom vierohodne ladí dobe Assassins creed 3. Čepeľ je k drevenému Topor prišróbovaná a pevne obviazaná povrazom, drží teda veľmi pevne a odolá aj seku do dreva! Čepeľ je ostrá, hoci nie však ako žiletka - logicky pre zachovanie vierohodného dizajnu! Porisko Tomahawka je krásne tvarované a leštené. Rukoväť sa veľmi pohodlne drží - je omotaná pravou kožou! Z rukoväte potom visí magický rituálne strapec zdobený indiánskymi korálky a pravým perím. 

To všetko môže byť vystavené na luxusnom celodrevenom stojane, ktorý je súčasťou balenia!

Sekera Assassin´s Creed  

To všetko môže byť vystavené na luxusnom celodrevenom stojane, ktorý je súčasťou balenia!

Assassin's Creed je akčná adventúra pre stealth videohry, ktorú vytvorili Patrice Désilets, Jade Raymond a Corey May, vyvinutá a vydaná spoločnosťou Ubisoft pomocou herného enginu Anvil a jeho pokročilejšími nástupníkmi. Zobrazuje storočný boj medzi vrahmi, ktorí bojujú za mier so slobodnou vôľou, a templármi, ktorí si želajú mier prostredníctvom kontroly. Táto séria predstavuje historickú fikciu, sci-fi a postavy, ktoré sú vzájomne prepojené s historickými udalosťami a postavami v skutočnom svete. Po väčšinu času by hráči ovládali Assassina v minulosti, zatiaľ čo v súčasnosti hrajú aj ako Desmond Miles alebo Assassin Initiate, ktorí lovia templárske ciele.

Séria videohier sa inšpirovala románom Alamut slovinským spisovateľom Vladimírom Bartolom , pričom vychádzala z konceptov série Prince of Persia.  Začína sa samostatnou hrou v roku 2007 a má jedenásť hlavných hier. Posledná vydaná hra je 2018 Assassin's Creed Odyssey.