Mäkčená Danteho pištoľ "EBONY" - Devil May Cry

€40,53
Momentálně nedostupné
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…


Druh: mäkčené
Hmotnosť: 179 g
Dĺžka pištole: 39,7 cm
Materiál: laminát, penové mäkčenie, latex, plast

Detailné informácie

Novinky
Novinky každý týždeň
Dizajnové aj funkčné novinky pre vás vyberáme neustále!
Akciové produkty
Kopa ZLIAV!
More zľavnených produktov za bezkonkurenčnú cenu!
Výdajné miesto
Výdajné miesto
Navštívte nás aj osobne: Vajnorská 135, Bratislava. Tešíme sa na vás!

Podrobný popis

Mäkčená Danteho pištoľ ""EBONY"" - Devil May Cry

Predstavujeme Vám mäkčenú repliku jednej zo slávnych pištolí ""EBONY & IVORY"" z hernej série Devil May Cry! Tieto ikonické zbrane sú neodmysliteľnou súčasťou výzbroje hlavného hrdinu Danteho a teraz sa môžete tešiť na ich realistickú podobu aj vy.

Ide o čiernu pištoľ ""EBONY"", ktorú Dante nosí v ľavej ruke. Pištoľ je vyrobená z materiálov - laminát, penové mäkčenie, latexplast, čo jej dodáva autentický vzhľad. Dĺžka pištole je približne 40 cm a váha pištole je iba 180 gramov. Ľahkosť a kompaktnosť tejto repliky umožňuje ľahké ovládanie pri nosení.

Je dôležité spomenúť, že táto replika nie je určená na reálnu streľbu. Je však skvelým doplnkom pre cosplayerov a fanúšikov hernej série Devil May Cry. S jej pomocou si môžete dokonale dotvoriť svoj kostým a vtlačiť do neho naozajstný pocit autenticity. Detaily pištole boli starostlivo navrhnuté tak, aby čo najpresnejšie zodpovedali originálnym zbraniam. Každý prvok, od rukovätí až po hlaveň, bol verne zachytený, aby ste sa mohli tešiť na dokonalú repliku.

Pridajte si do svojej zbierky neodolateľný kúsok z herného sveta Devil May Cry a prenesiete sa tak do akčných dobrodružstiev Danteho. S mäkčenou replikou pištole "EBONY" budete vyzerať ako skutočný Lovec démonov!

Muž v červenom plášti, ktorému na chrbte visí veľký meč. Dante, syn démona Spardy a zabijak démonov, ktorý okrem meča v love používa aj dve ikonické pištole, nadobudnuté guľkami obdarenými démonickou silou. Tieto zbrane sú neodmysliteľnou súčasťou Danteho arzenálu. A teraz môžete túto dvojicu vlastniť aj Vy! A to v pohodlnej mäkčenej verzii, ktorá bude dokonalým doplnkom k Vášmu cosplayu.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Mäkčené LARP zbrane
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.2 kg
Druh: mäkčené
Hmotnosť: 179 g
Dĺžka pištole: 39,7 cm
Materiál: laminát, penové mäkčenie, latex, plast
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: