Outdoorová výbava "OUTDOOR ORANGE" taktická / sada 4 kusov

€43,38 –47 %
Outdoorová výbava "OUTDOOR ORANGE" taktická / sada 4 kusů
€43,38 –47 % €22,69
Skladom (3-7 dní)
Možnosti doručenia

Dĺžka poľovného noža: 21 cm Dĺžka čepele poľovného noža: 9 cm Váha noža: 83 g Dĺžka sekery: cca 25,5 cm Dĺžka čepele sekery: 10 cm

Detailné informácie

Novinky
Novinky každý týždeň
Dizajnové aj funkčné novinky pre vás vyberáme neustále!
Akciové produkty
Kopa ZLIAV!
More zľavnených produktov za bezkonkurenčnú cenu!
Výdajné miesto
Výdajné miesto
Navštívte nás aj osobne: Vajnorská 135, Bratislava. Tešíme sa na vás!

Podrobný popis

OUTDOOROVÁ VÝBAVA "OUTDOOR ORANGE"


Súprava 4 kusov vysoko kvalitného vybavenia do prírody. Sekera, poľovný nôž, multifunkčný príručný nôž a kresadlo. Nástroje ktoré využijete pri pobyte v prírode, stanovaní, kempovaní, táborení či turistike. S touto výbavou sa môžete vydať kamkoľvek a ľahko si pripraviť prístrešok, urobiť drevo na oheň a následne ho aj zarobiť.

Masívna sekerka s hmotnosťou 282 g príde vhod pri príprave dreva, kosení vetiev, stavbe prístrešku a podobne. Je vyrobená z jedného masívneho kusu nerezovej ocele 3cr13. Hrúbka ocele je 3 mm a celková dĺžka sekery 25,5 cm. Sekera navyše disponuje 3 otvormi, ktoré slúžia na uťahovanie matíc. Ďalej tu máme otvárač na fľaše, ktorý je zároveň vo vnútri naostrený, takže slúži ako párací hák. Rukoväť sekery je omotaná paracordovým lanom v atraktívnom oranžovo-čiernom vzore. Rukoväť je navyše ergonomicky tvarovaná, takže pri dlhšom používaní je práca stále pohodlná. Na konci rukoväte nájdeme dierku na prevlečenie povrázku a vytvorenie pútka.

Lovecký nôž s hmotnosťou 81 g je kľúčovou súčasťou tejto sady. Tento nôž vyrobený z jedného kusu nerezovej ocele 3cr13 je 21 cm dlhý a poradí si so všetkou činnosťou v prírode. Ľahko s ním naostríte palicu na opekanie burtov, nakrájate suroviny na varenie, prerežete povraz a podobne. Čepeľ noža je 9 cm dlhá a je kombinovaná. Máme tak k dispozícii 5 cm klasického ostrie a 4 cm pílkovitého ostrie. To sa hodí na prípravu hobliniek na podpaľovanie, alebo rezanie húževnatých materiálov ako sú látky, povrazy a iné. Čepeľ noža má aj dierku, ktorá slúži na prevlečenie povrázku a vytvorenie núdzového oštepu. Rukoväť noža je dlhá 10,5 cm a je omotaná paracordovým lanom v rovnakom vzore ako zvyšok vybavenia.

Multifunkčný príručný nôž s hmotnosťou 40 g je super pomocníkom, ktorého majte vždy po ruke. Je vyrobený z jedného kusu nerezovej ocele 3cr13. Disponuje 5 cm dlhou čepeľou, 4 cm dlhou pílkou, otváračom na fľaše, 6 kľúčmi na matky a pútkom z paracordového lana. Otvory na noži sa dajú taktiež použiť na prevlečenie paracordového lana a vytvorenie núdzového oštepu napr. na lov rýb. Celková dĺžka noža je 16,5 cm.

Kresadlo s 3,2 cm dlhou ferocitovou tyčinkou s priemerom 4 mm. Kresadlo je najlepší nástroj na zakladanie ohňa, pretože funguje aj mokré a tvoria iskry s teplotou až 3500 °C. Kresadlo má oranžovú farbu, takže pokiaľ ho zabudnete pri ohni, ľahko ho zase dohľadáte. Ako celá táto sada, je opatrené oranžovo-čiernym paracordovým lanom.

Celú sadu obdržíte v kvalitnom nylonovom puzdre, ktoré je možné pripnúť na opasok alebo karabínu. V puzdre sú všetky nástroje zabezpečené, takže môžete výbavu nosiť aj v batohu medzi ostatnými vecami.

Dodatočné parametre

Kategória: Survival/Outdoor vybavenie
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.55 kg
Dĺžka poľovného noža: 21 cm
Dĺžka čepele loveckého noža: 9 cm
Váha noža: 83 g
Dĺžka sekery: cca 25,5 cm
Dĺžka čepele sekery: 10 cm
Váha sekery: 280 g
Dĺžka príručného noža: 16,5 cm
Hmotnosť príručného noža: 40 g
Hmotnosť celková: cca 520 g
Materiál: Nerezová oceľ 3cr13, paracordové lano, nylon (púzdro)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: