Mäkčená replika meča "ATHENAS SWORD" Wonder women

€56,57 –42 %
Měkčená replika meče "ATHENAS SWORD" Wonder woman
€56,57 –42 % €32,63
Skladom (3-7 dní)
Možnosti doručenia
Druh: zmäkčený meč
Hmotnosť: 216 g
Dĺžka meča: 96 cm
Dĺžka čepele: 69 cm
Materiál: laminát, penové zmäkčenie, latex

Detailné informácie

Novinky
Novinky každý týždeň
Dizajnové aj funkčné novinky pre vás vyberáme neustále!
Akciové produkty
Kopa ZLIAV!
More zľavnených produktov za bezkonkurenčnú cenu!
Výdajné miesto
Výdajné miesto
Navštívte nás aj osobne: Vajnorská 135, Bratislava. Tešíme sa na vás!

Podrobný popis

Diana z Themysciry je napoly amazonkou a napoly bohyňou. Počas rokov sa naučila bojovať ako žiadny iný muž a vládla mocnou zbraňou. Pravdaže kým sa nestretla s Areem, ktorý jej čepeľ Godslayer zlomil. Potom sa Diane dostala do ruky čepeľ ešte mocnejšia a odolnejšia. Náš tím Vám s radosťou predstavuje mäkčenú repliku meča "ATHENAS SWORD" z filmu Justice league.

Mäkčený meč "ATHENAS SWORD" je perfektnou zbraňou pre Larpových bojovníkov alebo pre deti, ktoré si vďaka tejto zbrani môžu zašermovat so skvele vyzerajúcim mečom a zároveň sa neporaniť :)

Pevné odolné jadro z laminátu je veľmi odolné a vďaka nemu máte istotu, že aj pri väčšej záťaži sa Vám meč len tak nezlomí. Na tomto kvalitnom lamináte je nanesená vrstva penového mäkčenie, ktoré zaistia bezpečnosť pri šerme. Finálnou vrstvou tohto mäkčeného meča "ATHENAS SWORD" je latex, vďaka ktorému sa na meči zachovajú dych berúce detaily.

Vďaka kvalitnej pružnej konštrukcii a mäkčenej stavbe tohto meča sa nemusíte báť, že by si vaša ratolesť pri zvádzaní bitiek ublížila, a zároveň si ako Larpový nadšenec užijete kvalitné veľmi krásne a detailné zbrane. :)

Pri veľmi ostrom súboji hrozí poškodenie záštity napríklad pri údere do nej, keďže ide o meč na larpovú rekreáciu a nie je určený na tvrdé zaochádzanie. Tento meč znesie klasické larpové súboje podľa pravidiel väčšiny akcií a cosplayové akcie.V prípade poškodenia v dôsledku nedodržania pravidiel používania larpového meča nie je možné uplatniť reklamáciu na také poškodenie !!!

Dodatočné parametre

Kategória: Mäkčené LARP zbrane
Hmotnosť: 0.3 kg
Druh: mäkčený meč
Hmotnosť: 216 g
Dĺžka meča: 96 cm
Dĺžka čepele: 69 cm
Materiál: laminát, penové mäkčenie, latex

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: