Limitovaná sada 7ks mačiet "SEVEN MACHETTES" Špeciálna akcia 4+3 zdarma

€144,34 –57 % €60,82
Skladom (3-7 dní)
Možnosti doručenia

Keď už, tak pořádne. Supervýhodná sada 7 kusov mačať všetkých druhov z ocele SAE 1060. Sen každého bushcraftera, survivalistu, outdooristu, skauta, trampa či preppera. Teraz už tie mačety schádzať nebudú!

Detailné informácie

Novinky
Novinky každý týždeň
Dizajnové aj funkčné novinky pre vás vyberáme neustále!
Akciové produkty
Kopa ZLIAV!
More zľavnených produktov za bezkonkurenčnú cenu!
Výdajné miesto
Výdajné miesto
Navštívte nás aj osobne: Vajnorská 135, Bratislava. Tešíme sa na vás!

Podrobný popis

LIMITOVANÁ SADA 7KS MAČET "SEVEN MACHETTES" ULTRA SADA! 4+3 ZADARMO Veľmi výhodná ponuka 7 kusov mačať rôznych druhov, ktorá nemá obdobu. Vďaka tejto sade obdržíš naozaj všetko, čo potrebuješ pre najlepší zážitok z bushcraftu, survivalu, outdooru a pod. Po zakúpení tejto sady sa už nestane, že niekde po doma nenájdete kvalitný pracovný nástroj do prírody alebo na záhradu. Mačety sú vyrobené z extrémne odolnej karbónovej ocele SAE 1060, vďaka ktorej je možné ohnúť čepeľ o 45 ° a späť bez poškodenia !!! (pozri video nižšie). Nástroj Vám tak vydrží mnoho rokov a odvedie mnoho tvrdej práce. V tejto limitovanej sade obdržíte nasledujúce mačety: Mačeta "PANGA" s puzdrom Typ mačety hojne využívaný v Nigérijských džungliach. Nesie veľkú sečnú silu vďaka rozšírenej špičke. - oceľ SAE 1060 - 50 HRC - celková dĺžka 60,4 cm - čepeľ o dĺžke 45 cm - drevená rukoväť - puzdro Mačeta "JASON VOORHEES" s puzdrom Dlhá mačeta vhodná na kosenie vetiev a krovia. - oceľ SAE 1060 - 50 HRC - celková dĺžka 57,2 cm - čepeľ o dĺžke 45,6 cm - rukoväť z tvrdeného ABS plastu - puzdro Masívna mačata "HARDCORE" s puzdrom Typ mačety hojne využívaný v Južnej Afrike. Nesie veľkú sečnú silu vďaka širokej čepeli. - oceľ SAE 1060 - 50 HRC - celková dĺžka 33,7 cm - čepeľ o dĺžke 25 cm - šírka čepele 11 cm v najširšom bode - rukoväť z tvrdeného ABS plastu - puzdroMačeta "SOLDIER" s puzdrom Výkonná mačeta, ktorá zastúpi sekeru aj pílku. Mačeta využívaná hlavne v Kanade a Austrálii. - oceľ SAE 1060 - 50 HRC - celková dĺžka 57,2 cm - čepeľ o dĺžke 45,5 cm - pílka - rukoväť z tvrdeného ABS plastu - puzdro Krátka mačeta "SOLDIER HUNTER" s puzdrom Kompaktná, ale účinná mačeta vhodná na cestovanie a využitie v prírode. - oceľ SAE 1060 - 50 HRC - celková dĺžka 43,7 cm - čepeľ o dĺžke 30,5 cm - drevená rukoväť - puzdro Začisťovač trávnika "GARDEN" neostrený Populárny nástroj Južnej Afriky. Slúži na začisťovanie ciest, obrubníkov a pod. bez nutnosti ohýbania. Neostrený. - oceľ SAE 1060 - 50 HRC - celková dĺžka 82 cm - drevená rukoväť Mačeta "FOREST MAN" s puzdrom Typ mačety hojne využívaný v pralesoch Peru av Egypte. Ideálne na presekávanie cesty. - oceľ SAE 1060 - 50 HRC - celková dĺžka 67 cm - čepeľ o dĺžke 52,3 cm - drevená rukoväť s medenou omotávkou - puzdro Ukážka ohybnosti a odolnosti týchto mačiek (z karbónovej ocele SAE 1060)

Dodatočné parametre

Kategória: Mačety
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 3 kg
Obsah balenia: Mačeta "PANGA", Mačeta "JASON VOORHEES", Mačeta "HARDCORE", Mačeta "SOLDIER", Mačeta "SOLDIER HUNTER", Začisťovač trávnika "GARDEN", ​​Mačeta "FOREST MAN"

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: